Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web


Výletování

Protože i psa přestane bavit chytání lelků (či zajíců ze sousedního pole), dopřejeme občas Caesarovi povyražení v podobě výletu či dokonce celé dovolené.
 


 

 Procházka z Bunče na rozhlednu Brdo ve Chřibech (srpen 2012)

Chovatelka Zdenka Kolaříková z Ostrožské nové Vsi, od které máme Caesara, nás odchovance pozvala na procházku do Chřibů, a protože to máme jen co by kamenem dohodil, nemohli jsme chybět. Počasí se umoudřilo tak akorát, takže se výlet podařil a pejsci i jejich psovodi byli spokojeni.
 Letní výcvikový tábor – byli jsme tam! (srpen 2012)

Krásná příroda, procházky kolem Úpy, koupání ve Viktorčině vodopádu, pivo a klobása v Babiččině údolí, to vše jsme již po několikáté zažili a byli jsme tam rádi. Čas strávený s přáteli psovody a  jejich bílými hafany, které známe již 3 roky, byl opět velmi příjemný. Pár fotografií jsme přidali na naše stránky, tak kukněte.
 Výcvikový víkend „Kalich“ (květen 2011)

Strávili jsme prodloužený víkend v krásném prostředí na dětském táboře Kalich v Jižních Čechách.

Půl pobytu nám silně propršelo, ale zbytek se vydařil. Trochu jsme cvičili, stopovali a hlavně se sešli s milými přáteli a mohli proprat vše o našich bělouších, což nám přináší nové zkušenosti, zážitky a radost.

Snad se tak setkáme ještě jednou někdy příště a za trochu lepšího počasí!!!


 

Opět letním táborníkem (červenec 2010)

Již podruhé jsme s Caesarem zavítali do Babiččina údolí a vedlejšího Rýzmburku, kde se konal tradiční letní výcvikový tábor pro švýcarské bělouše. Zase jsme na překvapené reakce známých, kam že to vlastně jedeme na dovolenou, přikyvovali se slovy Ano, je to tábor pro psy, znovu jsme krom svých pár švestek sbalili ivšechno, co náš pes vlastní, a vyrazili na týden pod stan.

Úspěch a spokojenost z příjemně stráveného týdne se letos i přes občasné nešvary počasí opakovaly, a tak jsme si pobyt nemohli vynachválit. Ale především si jej dosyta užíval Caesar. Se sousedními táborníky totiž řádil ostošest.

I když jsme tábor opouštěli den před jeho zakončením, pohlídali jsme si, abychom nechyběli na obvyklé hromadné fotce s Babičkou. Přítomnost bílé smečky uprostřed poklidného odpoledne kolemjdoucích turistů se prostě musela zvěčnit i letos.    

 

 

 

 

 

 

 


Dovolená se psem (červenec 2009)

Když byl Caesar u nás už celý měsíc, vyrazili jsme na dovolenou. Samozřejmě i s ním. Celý týden jsme pobývali v Žernově – Rýzmburku (v krásné přírodě kousek od Babiččina údolí) na Letním výcvikovém táboře pořádaném Klubem bílého ovčáka. Program byl zaměřený na výcvik psů a taky psovodů, organizace byla skvělá a proto nám všem pobyt ve stanovém táboře velmi prospěl.

Pes byl jako v ráji. Setkal se po měsíci se svou mámou Bellou a sestřičkou Cally. Poznal také své dva nevlastní bratry – Merlina a Bleska. Kromě toho se seznámil s mnoha dalšími bělouši své rasy, v neposlední řadě skrásnými mladými fenkami, ke kterým se choval s úctou a respektem, asi proto, že byly starší (uvidíme za rok?!? wink).

Pro mne byl tento pobyt inspirací, jak bychom měli Caesara cvičit, a protože se vše točilo kolem psů, dověděli jsme se spoustu užitečných informací. Mimo to jsem poznala mnoho prima lidí, kteří svým psím kamarádům často věnují volný čas.

        

Caesar u řeky Metuje, v táboře a v Úpě           

                      

     Zleva: Caesar, nevl. brácha Merlin, máma Bella, sestra Cally a nevlastní brácha Blesk

 


TOPlist